2 ADIMDA ALTTAN TOPUZ SAÇ MODELİ YAPIMI

Paylaş

Kolay alttan topuz saç yapımı

Birkaç adımda hemen kolayca saç modeli yapabilmeniz için bulduğum bu güzel modeli sizde kolayca yapabilirsiniz hanımlar. Yapılışı sorunsuz ve tek başınıza ayna karşısında da yapabilirsiniz.

Kolay alttan topuz saç yapılışı sayesinde nişan, düğün veya davetlere katılırken yapacağınız çok güzel sade bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim. Bu modeli okula giden çocuk saç modeli olarak da kullanabilirsiniz.

Yapımı için adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Buna benzer saç modeli çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onlara da bakmadan geçmeyin. Çok güzel saç örnekleri var.

iki-adimda-arkadan-topuz

İki adımda saç topuzu yapmak olarak da adlandırılan bir model. Kolayca pratik bir şekilde kendi kendinize yapabileceğiniz güzel saç modeli olduğunu söyleyebilirim.

Daha önce benzer olarak üstten topuz saç modeli yapımına dair güzel bir örnek de paylaşmıştık. Ona da bakmadan geçmeyin derim. Bu modeli işe giden hanımlara da sıkça tavsiye ediyorum.

Hem pratik kolay ve 3 adımda saç topuzu yaparak hemen işe geç kalmadan kendilerini muazzam güzel bir saç modeli ile hazırlayabilmelerine vesile oluyor. Kolay gelsin hanımlar umarım beğenirsiniz ve paylaşırsınız.

kaynak : http://www.fashionplaytes.com/pinterest-inspiration-hairstyles-we-love/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.