2017 SONBAHARININ RENGİ KIRMIZI KOMBİNLERİ

Paylaş

Sonbaharın rengi kırmızı

Sonbahara yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde sonbahar kış trendleri de birer birer ortaya çıkmaya başladı. Sonbaharın en trend rengi ise bu sene kırmızı olacak. Sonbahar aylarında daha çok pastel tonların ve kahverengi tonların kullanıldığını görsek de bu sene sonbaharda kırmızı ön planda olacak.

Aşkın rengi olarak tabir edilen kırmızı bu sonbaharda dikkat çekmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir renk olacak. Farklı kıyafetlerde kullanılan kırmızıyı farklı kombinleriniz içerisinde kullanarak hem şık hem de trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Bugün sizler için 2017 sonbaharının rengi kırmızı kombinleri ile ilgili öneriler sunacağız. Sonbahar hazırlıklarınızı yaparken alışverişe çıkmadan önce sizlere vereceğimiz fikirler ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

İddialı bir renk olan kırmızıyı pudra ile kombinleyerek zıtlıkla bir uyum yakalayabilirsiniz. Kullandığınız parçalardan birisi pudra pembesi ise işte o zaman feminen bir görüntü ile birlikte seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu tarz bol kazakları bu sezonda oldukça fazla göreceğiz. Bu türden bir kazak ile kırmızı kombini yapmak istiyorsanız kırmızıyı daha çok aksesuarlarınızda tercih etmelisiniz.

Ekose parçalar her sezon kendine mutlaka yer buluyor diyebiliriz. Farklı kıyafetlerde karşımıza çıkan ekoseler doğru kombinlendiği zaman oldukça şık ve tarz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ekose kabanların içerisine giyeceğiniz kırmızı etekler ise burada olduğu gibi şıklık ve zarafetin bir arada olmasını sağlamış. Ekose parçaları tek başına kullanmak yerine bu şekilde kırmızı gibi iddialı bir renk ile kullanıp hem iş hem de günlük yaşam için iyi bir kombin yapabilirsiniz.

Sonbaharda kırmızıyı en doğru ve farklı şekilde kullanmanın bir diğer yolu; kırmızıyı tonları ile kombinlemektir. Havalar soğudukça kat kat giyinmeye başlayacağız. Bu kat kat şıklığın arasına kırmızı ve tonlarını ekleyerek şık ve tarz kombinler oluşturabilirsiniz.

Kırmızı oldukça iddialı bir renk olduğu için tek başına kırmızıyı kullanmakta zorlanabilirsiniz. Bu tarz iddialı bir rengi kullanmak biraz cesaret ister. Bu yüzden kırmızıyı tek başına kullanmak veya onunla bir kombin yapmak yerine kırmızı kıyafetinizi bir aksesuara dönüştürebilirsiniz. Omzunuza alacağınız bir kazak veya belinize bağlayacağınız kırmızı hırka ile hem trendi yakalamış olursunuz hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kıyafetinizin oldukça hareketsiz ve sönük olduğunu düşünüyorsanız eğer işte o zaman kırmızı parçalar kurtarıcınız olacaktır. Günlük yaşamda veya iş ortamında kıyafetlerinize hareket katmak için kullanacağınız kırmızı bir çanta veya ayakkabı sizi şık ve havalı gösterecektir. Ayrıca bütün dikkatleri tek bir noktada toplanacağı için kusurlarınızı görmek imkansız olacaktır. Bunun yanında dudaklarınıza süreceğini kırmızı rujda dikkatin dudaklara toplanmasını sağlayacaktır.

Ofis ortamında kendine güvenen iddialı bir duruş sergilemek istiyorsanız eğer o zaman kırmızı bir ceketi tercih edebilirsiniz. Kırmızı öz güveni ve gücü yansıtan en iyi renklerden birisidir. Özellikle ofis ortamında kırmızı blazer ceketler ile yapacağınız kombinler tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacaktır.

Hafta sonu kombinlerinizde hem iddialı olmak hem de spor bir görünüme kavuşmak istiyorsanız eğer işte o zaman kırmızı kombinler sizin için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Kırmızı bol bir kazak ile tamamlayacağınız eşofman altı ve spor ayakkabılar ile hafta sonu için ideal bir kombin yapmış olursunuz.

Tek başına kırmızı kullanmak biraz cesaret istese de bu sonbahar kırmızı elbiseleri oldukça fazla göreceğiz. Sonbaharın rengi olan kırmızı ile katılacağınız davet ve düğünlerde şık ve havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Doğru ayakkabı ve aksesuarlar ile kombinlendiğinde kırmızı bu sonbahar sizin renginiz olabilir.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/2017-sonbaharinin-rengi-kirmizi-pembenar-galeri-stil-2514581/?PAGE=8

  1. Ebru dedi ki:

    Kırmızı, -her ne kadar çok tercih edilmese de- pembeyle birlikte kombinlenebilir. https://www.tarz2.com/biri-kirmizi-mi-dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.