ANLATIMLI ÖRGÜ SAÇ BANDI YAPILIŞI

Paylaş

Örgü saç bandı yapımı

Örgüden yapılan saç bandı çalışmalarını sıkça ele almadığımızı biliyorum. Örgütube kanalında bulunan bu güzel çalışmayı hem sevdim. Hem de çocuklara örgü saç bandı yapılışı içerdiği için sizlerin de beğeneceğinizi düşündüm.

Anlatımlı çalışmayı izledikten sonra kısa sürede sizde kirpi ipinden veya yün ipten yapacağınız saç örgü bantlarını çocuklarınızı mutlu etmede kullanabileceksiniz. Hatta pembe saç bandı örneği yapıp kız çocuklarınızı çok mutlu edeceksiniz.

Örgü saç bandı nasıl yapılır diyenlerin de mutlaka izlemesini istediğim bir çalışma. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sizde kolayca yapabilirsiniz hanımlar.

orgu-sac-bandi-modeli

Kulaklıklı örgü saç bandı modeli olarak geçiyor anlatımda. Siz izledikten sonra istediğiniz şekilde eklemeler yapabilir veya ponponla da süsleyebilirsiniz. Mimik kısımlarını düğme veya dikiş ile de yapabilirsiniz.

Dilediğiniz gibi örgü saç bandı çalışmasını öğrendikten sonra daha değişik modellerini de ortaya çıkarabilirsiniz diye düşünüyorum. Benzerlerini hemen altta da göreceksiniz. Onlarda işinize yarayabilir hanımlar.

Anlatımlı çalışmada yer alan örgü saç bandı çalışmasında şiş işi yapıldığını görebilirsiniz. Tek renk veya çift renk kullanarak yapabilirsiniz. Kulaklıklı istemezseniz normal de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.