AŞKINIZI ARTTIRACAK 5 FORMÜL

Paylaş

Aşkınızı arttıracak 5 formül

Aşk hayatınızda çanların çalmasını sağlayacak bazı unsurlar vardır. Bunlar ; fazla kilolarınız, uzun veya kısa boyunuz, saçlarınızın şekli, hal ve hareketleriniz gibi durumlardır. Bu durumlardan sebep sık sık sevgiliniz tarafından eleştiriliyorsanız ve bu eleştiriler zaman zaman hakarete varacak boyutlara yükseliyorsa, tüm hatalarınız tespit edilip, direk yüzünüze vuruluyorsa artık aşk hayatınızdaki çanlar çalmaya başlamış demektir.

Sevgiliniz sizi beğenmiyor ama yinede sizden ayrılmak istemiyorsa, sizi sevdiğini gösterir. Bu açıdan sizin kendinize biraz daha özen göstermeniz ve bakımlı bir hale gelmenizi istiyor olabilir.

Bakımsız Kadınları Hiçbir Erkek Beğenmez :

Sevgiliniz ile tanışmadan önce zayıfsanız ve sevgili olduktan sonra kilo aldıysanız, hemen diyet yaparak zayıflamalısınız. Kısa zamanda belki hemen kilo veremeyebilirsiniz, fakat bu davranışınız sevgilinizin gözünden kaçmayacaktır. Zayıflamaya başladığınızda bu sizin yeni kıyafetler almanıza da yol açacaktır. Bu fırsatla gardırobunuzu yenilemelisiniz. Sizi hem başkalarına, hem de sevgilinize cıvıl cıvıl gösterecek hayat dolu ve kadınsı kıyafetler almalısınız. Saçlarınıza önem verin. Kısa ise uzatın ve bakımsız, solgun gözüküyorsa bakım yapmanın zamanı gelmiş demektir. Aynaya baktığınızda öncelikle kendinizi beğenmelisiniz. Kendinizi beğendiğinizde, dışarıdakiler de sizi beğenecektir. Öncelikle siz kendinize hayran kalmalısınız. Sevgiliniz veya evlendiğinizde eşiniz bu değişimi sizde gördüklerinde, karşılarında bakımlı ve özenli bir kadın görmüş olacaklar…

Dış Görünüş ve Davranış Değişimi :

Çok bakımlı ve alımlı bir bayansınız ancak yaptığınız davranışlarınız nedeniyle, sevgilinizi veya eşinizi kendinizden itiyor olabilirsiniz. Bunun farkında olmayabilir hatta davranışlarınız diğer insanlara da itici gelebilir. Erkekler genelde karşılarına nazik, sevecen, iyimser düşünen, hayat dolu ve neşe dolu sempatik kadınların çıkmasını isterler. Tercihlerini de bu yönde yaparlar. Bu yüzden öncelikle davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Size göre doğru olan davranışınız erkek arkadaşınıza veya sevgilinize itici gelebilir. Bu davranışlarınızı değiştirerek, değişime başlayabilirsiniz. Davranışlarınızda yapacağınız veya karşılaşacağınız bir tartışma anında hatalarını yüzüne vurmak yerine, zamanı geldiğinde daha kibar bir anlatım biçimi ile söylemeyi denemelisiniz. Hiçbir erkek kendisine yüksek sesle bağırarak hakaret eden veya suçlayan kadınları sevmez ve hoşlanmaz. Bu bakımdan hal ve hareketlerinize oldukça önem vermelisiniz.

Kadınsı ve Kibar Olmaya Çalışın :

Kadın gibi kadın tabiri vardır… Kıyafet tercihi, ses tonu gibi kavramlar ile eşinize veya sevgilinize yapacağınız davranış, tutum sizi daha kadınsı yapacaktır. Bazen erkeksi, argolu konuşma veya hakaret içerikli konuşmalar sizi itici gösterebilir. Bu gibi davranışlardan kaçınmalısınız.

Erkek Arkadaşınıza Erkek Olduğunu Hissettirmelisiniz :

Erkeklerin hayatta ilk sıraya aldıkları etkenlerin başında cinsellik gelir. Bu açıdan cinsellik konusunda baştan çıkartan kişi her zaman siz olmalısınız. Değişik fanteziler üretmeli ve erkeğinize sunmalısınız. Fakat yatakta erkeğinizin lider olduğunu onu mutluluğun zirvesine çıkartarak göstermelisiniz. İyi bir cinsel hayat, ilişkinin en sağlam temel taşlarından da birisi olduğunu unutmamalısınız.

yemek_e0673fbd-120c-4480-9f55-6d8e3bbd564b_1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.