AYICIKLI BEBEK PATİĞİNİN YAPILIŞI

Paylaş

Ayıcıklı bebek patiği yapılışı

Sizlere bu gün ayıcıklı bebek patiği nasıl yapılır onu anlatmak isterim. Evinizde rahatlıkla çok hoş modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. Yeni doğacak bebeğiniz için mükemmel patikler yapabilirsiniz. İsterseniz kendi elinizle hazırlamış olduğunuz bu cici ve sevimli patikleri hediyede götürebilirsiniz.Artık kış kapıda diyebiliriz. Kış aylarının gelmesiyle bir  çok anne kazak olsun hırka veya atkı örmeye başlamış olacaktır. Sizlerde evinizde çok sevimli olan bu patikleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Görselliğe önem ve Bu güzel bebek patiklerini yapıp kendi evinize kazanç sağlamak içinde satabilirsiniz. Dilerseniz bebek mevlitleri içinde hazırlayıp hediye olarak dağıtabilirsiniz.Çok pratik hazırlana bilen ayıcıklı patikler bebeğinizin ayağında çok şirin bir görüntüye sahip olacaktır.

Sizler ister kız ister erkek bebekler için dilediğiniz şekilde renk belirleyerek bu patikleri hazırlayabilirsiniz.Kış aylarında bebeğinizin ayağını sıcak tutacak olan bu mükemmel modeli yapabilirsiniz.

Erkekler için mavi ren versiyonu kız bebekler içinse pembe versiyonu yada diğer renklerden de yapabilirsiniz.İsterseniz bebek görmeye giden kişilerde hediye amaçlı bu şirin patikler den hazırlayıp verebilirsiniz.Mavi-Renkli-Ayıcıklı-Kız-Ve-Erkek-Bebek-Çocuk-Örgü-Patik-Modeli (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.