BAMBU ÖRĞÜSÜ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bambu örgü örneği sayesinde evinizde çok şık örgü kazak modeli yapabilirsiniz. Günümüzde bir çok insan örgüye çok önem vermektedir. Kendi eşi ve çocukları için çok farklı örğü atkı modeli veya daha farklı kazak modelleri yapabilirler. Sizlerde evinizde çayınızı demleyin arkadaşlarınızla birlikte örgü günü yapabilirsiniz. Arkadaş ortamların da çok hoş örgü örnekleri çıkartıp örebilirler. Bambu örgü modelini yapmak için ipliğin yönüne dogru ilmek atınız.Ama ilmeğiniz bir ilmek olmalıdır.

Hemen yanında bulunan ilmekten geçirilerek düz örmeye devam edebilirsiniz.İpliği önden geri doğru ilmek atınız. Bu şekilde örğünüzü örmeye devam edebilirsiniz. Sizlwer için paylacak olduğumuz vidyoda nasıl yapıldığını daha detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte sevdikleriniz için mükemmel örgüler yapabilirsiniz.Evinizde kalan iplikleri de değerlendirerek çok güzel atkılar bereler yapabilirsiniz.

Kendi el becerilerinizi çok kolay şekilde ortaya çıkartabilirsiniz. Artık altın günlerinizde arkadaşlarınıza yapmış olduğunuz örgüleri gösterebilirsiniz.Hanımlar renga renk ipleri şişleri gerçekten de çok sevmektedir. Günün sitresini örgü örerek üzerinizden atabilirsiniz. Artık kendi kazaklarınızı berelerinizi kendiniz örünüz.

sac-orgusu-ornegi-nasil-yapilir-NDI2N

 

4-orgu-modelcisi-w1000

 

orgu-teknigi-lastik-orgu-2-2

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.