BEBEK UYKU TULUMU NASIL ÖRÜLÜR

Paylaş

Bebekleriniz için çok şirin uyku tulumları örmeye nedersiniz. Bir çok uyku tulumu modeli bulunmaktadır. Sizler bu uyku tulumlarını istediğiniz renkte örebilirsiniz. Kış aylarında bebekleriniz annelerinin örmüş olduğu uyku tulumlarında sıcacık uyku uyuyabilirler.

Bebekler için bir çok örgü modelleri severek yapılmaktadır. Kız çocukları için tığ işi elbise yada tığ işi battaniye örgüleri severek yapılmaktadır. Uyku tulumu da gerçekten çok  hoş bir örgü modelidir.Bu sevimli tulumları merserize örgü ipleri ile örebilirsiniz. Yada bebe yünlerle de gerçekten çok kolay bir şekilde örülebilmektedir. Uyku tulumunun nasıl yapıldığını sizler için vidyolu yayınlayacağız.

Bu vidyoyu izleyerek sizlerde bebekleriniz için bir çok örgü modeli yapabilirsiniz.Örgü işini seven ve araştırmacı annalerin bu model çok hoşuna gidecektir.Uyku tulumunuz için 3,5 numaralı şiş kullanmanızı öneririz.İkiyüz elli ilmek atarak örgünüze başlayabilirsiniz.Tulumun ağız kısmını yaparken pirinç örgü örerek başlıyorsunuz.Tüm örgülerde olduğu gibi bir ters bir düz örünüz.Bu şekilde iki sıra örünüz Tulumun modeli yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.Şimdi devamını vidyolu anlatımdan izleyebilirsiniz.

bebek-uyku-tulumu-nasil-orulur

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.