BEBEKLER İÇİN PANDALI ATKI YAPIMI

Paylaş

Bebekler için pandalı atkı yapımı

Kış aylarının gelmesiyle birlikte bayanların artık şiş yün eline alınmaya başlanmıştır.Sizlerde evinizde çocuklarınız için pandalı bereler veya pandalı atkı lar yapabilirsiniz.Hayvan desenli olan tüm kıyafetleri çocuklar severek giymektedir. Aynı şekilde pandalı atkıları da severek kullanacaklardır.

Sizlerde kendi elinizle hazırlamış olduğunuz  sıcacık atkıları çocuklarınızın boynuna dolayabilir iniz. Çok canlı renklerden ister kız isterse erkek her türlü renkten bu modeli rahatlıkla yapabilirsiniz.Kolay çabuk atkı örneği olarak ta bu modeli hazırlayabilirsiniz.Bu örneği yapmakta asla zorlanmayacaksınız.

Çünkü videolu şekilde anlatılmış olan panda atkı yapımı sizin işinizi daha kolay kılabilir.İsterseniz hazırlamış olduğunuz bu sevimli atkılardan arkadaşlarınızın çocukları içinde hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Yada evde ek iş anlamında da yapabilirsiniz.

Bir çok bayan evinin geçimini sağlayabilmek için bir çok örgü modeli yapmaktadır. Bu sayede evinin bütçesine fayda sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz araştırarak çok güzel örgü modelleri bulup yapabilirsiniz. Çocuğunuza doğum günü hediyesi olarak ta bu atkı modelini yapabilirsiniz.Çocuğunuz dahada sevimli bir görüntüye sahip olabilir.

amigurumi-panda-orgu-semasi-2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.