BİR HAFTADA PATATES DİYETİYLE BEŞ KİLO VERİLİRMİ

Paylaş

Artık zayıflamak sanıldığı kadar zor deyildir. Çünkü haşlanmış patates tüketer tam bir haftada beş kilo vermeniz mümkündür. İşte hızlı kilo vermek isteyen insanlar için patates diyeti birbirdir. Düyünü veya nişanı olacak kişiler kısa süre içerisinde zayıflamak isterlerse hemen patates diyetine başlayabilirler.Önemli olna patates diyeti yapılırken nelere dikat etmenizdir.

Öncelikle kesinlikle haşlanmış patates olması önemlidir. Bunun dışında ise patates saysısı ve nezaman yenilmesi gerektiğide diyette önemli bir durumdur. Eger sizlere anlatacağımız şekilde diyeti uygularsanız bir haftada iki beden incelemeniz mümkün olabilir.

Patates diyetinde neler yapmalısınız şimdi onları anlatmak isterim.Sabahları uyandınız hemen üç adet patatesi haşlayınız. Daha sonra bir bardak ayran ile tüketiniz.Öglen olduğunda ise iki adethaşlanmış olan patatesi bir bardak ayran ile tuzsuz şekilde tüketiniz.

Akşam yine iki adet patatesi bir bardak ayran ile tüketiniz. Tüm gününüzün yemeği budur. Bunun yanında ise en az iki litre su tüketmelisiniz. Üç fincan yeşil çay da tüketebilirsiniz.Bir haftanın sonunda ise nekadar kilo verdiğinizi tartınızın üzerine çıktığınızda anlayabilirsiniz.

$patates_diyeti

 

1-haftada-7-kilo-ver

 

patates-diyeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.