BONCUKLU ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELİ

Paylaş

Boncuklu örgü bebek patik modeli yapmaya hazırlanıyorsanız, altta paylaştığım bu güzel örnek işinize yarayacaktır. Hem model olarak hem de şeması olarak işinize yarayacağını düşündüğüm bu güzel çalışmanın anlatımlı videosunu da bakıyorum. Bulduğumda bu yazıya iliştireceğim. Boncuklu örgü bebek bot modeli olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel örneklerin yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı altta benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz.

Boncuklu bebek örgü patik yapmak üzere iseniz bu güzel örnek size fikir verecek ve şemasından da yararlanarak kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Birçok kez patik görürüz ve şeması yada şablonu olmadığı için örneğini çıkaramayız. Evde örgü patik yapımıyla uğraşıyorsanız, bu anlatım tam size göre diyebilirim. Ben de evde patik öreceğim zaman bu tür şemalar gördüğümde örnek resimdeki gibi patiği kolayca ortaya çıkarabiliyorum.

Patik yapımında farklı modeller gördüğümüzde genelde örneğini isteriz. İşte bu da onlardan biri ve boncuklu patik hem gösterişli, hem de şık duruyor. Bence denemelisiniz.

boncuklu-orgu-bebek-patik-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.