BU ÇORBA İLE VÜCUDUNUZDAKİ ŞİŞKİNLİKTEN KURTULUN

Paylaş

Bu çorba ile vücudunuzdaki şişkinlikten kurtulun

Vücudumuzdaki şişkinliği giderebilmek için enginardan ve bakladan yapılan muhteşem detoks çorbası ile sizde rahatlayın. Sıcakların gelmesi ve fazla kilolardan kurtulma gibi birçok kritik sorunla uğraşırız. Diyetler uygularız, spor yaparız, kilo verdiren tariflere göz atar ve içecekler deneriz.

TV programlarına katılan ve tanınan Dr. Ender Saraç hocamızın da tavsiye ettiği tarifler arasında gelen bu çorba ile kısa sürede rahatlayabileceksiniz. Vücuttaki şişliğin giderilmesi için son derece yararlı olan detoks çorbası da yine saygıdeğer hocamızın tarifleri arasında yer almaktadır.

Öncelikle detoks çorbasının malzemelerini ve hazırlanışını anlatmamız gerekirse ; İlk etapta hazırladığımız iki litre suyun içine üç avuç olacak şekilde hindibağ, parmak ucu kadar zerdeçal, çanak yaprağı ile enginarın göbeği ve hemen arkasından baklayı ekleyerek kaynatmaya başlamalısınız. Daha sonra bu malzemeleri mikser yardımı ile çorba haline getirebilirsiniz. Eğer hoşunuza gidiyorsa soğan ve sarımsak da ek olarak ilave edebilirsiniz. Sindirim probleminiz varsa şayet maydanoz da ekleyebilirsiniz. Gün içersinde mutlaka çorbayı içtikten sonra başka bir şey tüketmemelisiniz. Faydasını kısa zaman içinde görebileceksiniz. Afiyet olsun…

timthumb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.