ÇAY KAŞIĞINDAN YÜZÜK YAPMAK

Paylaş

ÇAY KAŞIĞINDAN YÜZÜK YAPMAK

Evde kolay takı yapımı üzerine paylaşacağım bu güzel resimli anlatım sayesinde sizde kolay bir şekilde yüzük yapabileceksiniz. Bu yazımda sizlere çay kaşığından yüzük yapmak için detaylı bir resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde çay kaşığından şık bir yüzük yapabileceksiniz.

Öncelikle hepimizin evinde çay kaşığı bulunur. Hatta bazı çay kaşıklarının sap kısmının kafası şekilli veya desenli olur. Bu tür kaşıklarınız varsa ve artık kullanmıyorsanız onları şık yüzüklere çevirebilirsiniz. Evde kolay takı yapılışı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım olacak. Yapılışı kolay olan el yapımı yüzük çalışması için alttaki resimli anlatımı incelemenizi öneririm.

Çay kaşığından yüzük yapımı ile ilgili detaylı resimli anlatım ise şöyle ;

cay-kasigindan-yuzuk-yapmak

Yapımı basit olan bu çalışma ile harika bir yüzüğe sahip olacaksınız. Parmağınızda bu yüzüğü görenler ilk etapta şaşkına dönecekler. Hatta anlamayanlara çay kaşığından yaptığınızı söylediğinizde inanın şok olacaklar. Bu tür pratik çalışmaları sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten ilginç bir çalışma ve yaptıktan sonra ortaya kaşık olduğu hiç anlaşılmayan harika bir yüzük çıkmakta… farklı yüzük yapabilmek için değişik desenlere veya şekillere sahip çay kaşıklarını toplamanız gerekecek. Zaten bu tür çay kaşıklarını satan yerleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Yada komşunuzdan da takas yapabilirsiniz. Böylece farklı yüzüklere sahip olabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı turistik yerde yaşıyorsanız kolaylıkla da satabilirsiniz. İnanın alıcılar çok dikkatli bakmadıkça anlayamayacaklar. Kolay gelsin.

source : http://www.dumpaday.com/genius-ideas-2/craft-ideas-week-52-pics/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.