CD DEN BARDAK ALTLIĞI NASIL YAPILIR

Paylaş

Evinizde bozulmuş çalışmayan cd lerden bardak altlığı yapmaya nedersiniz. Bardak altllıkları artık moda oldu. Sizlerde evinizdeki eşyaları geri dönüşüm projeleri için değerlendirebilirsiniz. Bu günkü geri dönüşüm projeleri yazımda sizler için cd den bardak altlığı nasıl yapılır bunu paylaşmak istedim.

Evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz Çok kolay bir projedir. Mutlaka denemelisiniz yapıldığında gerçekten çok şık durmaktadır. Cd ler den bardak altlığı yaparak kendi zevkinizi yaratabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize kendi yapmış olduğunuz bardak altlıkları ile servis edebilirsiniz.

Bardak altlığı yapmak için evinizdeki malzemeler yeterli gelecektir. Öncelikle şunu belirtmek isterim. Sizler için sitemde bir çok farklı konulara yer vermekteyim. Beğenmiş olduğunuz yazılarımı kendi hesaplarınızda paylaşırsanız gerçekten çok memnun olurum. Konuyu daha fazla uzatmadan nasıl bardak altlığı yapılır bu konuya geçmek isterim.

Malzemeler:

cdler

akrilik boya

renkli peçeteler

yapışkan

Yapılışı:

Öncelikle cdleri akrilik boya yardımı ile güzelce boyayınız.Bu işlemi iki kat olarak yapmanız gereklidir. İki kat boyamış olduğunuz cdlerin kurumasını bekleyiniz. Kurumuş olan cdlerin üzerine yapışkan tutkalı sürünüz. Hemen ardından peçeteleri keserek yapıştırınız. En son üzerine açık kalan yerleri de tutkal yardımı ile yapıştırınız. Bu işlemden 2 saat sonra bardak altlıklarını kullanabilirsiniz.

cd-den-bardak-altligi-nasil-yapilir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.