ÇİÇEKLİ BERE NASIL YAPILIR

Paylaş

Bu gün sizler için çiçekli berenin nasıl yapıldığını paylaşacağım. Artık kış yaları geldi havalar iyice soğumaya başladı. Evinizde boş oturmak yerine çok farklı bere modellerini yapabilirsiniz. Çiçekli bere gerçekten çok şık bir modeldir. Siz kendi kıyafetlerinize uygun farklı renklerde çiçekli bere yapabilirsiniz. Bizim tercihimiz kırmızı beyaz ve yeşil renk karışımı oldu. Bu model bere yapıldığında  göz alıcı olabilmektedir.

İster genç kızalarınıza isterseniz kendiniz içinde yapabilirsiniz. Bu arada küçük kız çocuklarınıza da çok yakışacak farklı bir modeldir.İsterseniz iki gün gibi kısa bir sürede çiçekli bere modelini bitirebilirsiniz. Diğer örgü modellerimin arasında ada farklı modellere yer verdim. Dilerseniz el işleri bölümünden göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz örgü modellerimi kendi sayfanızda da paylaşırsanız gerçekten çok mutlu olurum.

Bir çok bayan örğü işlerini severek yapmaktadır. Araştırmacı olan bayanlar bu çiçekli bere modelini severek yapacaklardır. Çocuklarınız içinde çok hoş hırka modelleri yapabilirsiniz. Kız çocukları içinde bir birinden güzel örgü elbise modellerini yapabilirsiniz. Bebe yünden sağlıklı örgüler yapabilirsiniz. Annelerinin elinden örülmüş kazakları giyerek büyüyen bir çok çocuk vardır.

cicekli-bere-nasil-yapilir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.