ÇÖREK OTUYLA ZAYIFLAMA

Paylaş

corekotu

Çörek otuyla zayıflama

Çörek otu insan vücuda bir çok fayda sağlamaktadır. Örneğin şeker hastası olan insanlarda şekeri dengede tutmaya yardımcı olmaktadır. Nasıl mı diye soracak olursanız her gün sabah aç karna bir tatlı yenmesi önerilmektedir. Kandaki yağ oranını azaltarak daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktadır. Günümüzde bir çok insan kilolarından şikayet etmektedir.

 

İşte burada çörek otu yine devreye girmektedir. Geceleri yoğurtla birlikte tüketilen çörek otu kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacaktır.Çörek otunun bir diğer özeliklerinden biri ise mikroplara karşı vücudu korumasıdır. Örneğin vücudunuzda sürekli enfeksiyon oluşuyorsa sık sık çörek otu tüketmelisiniz. Sağlığınız için çok önemlidir.

 

Mide hazımsızlığı çeken kişilerinde çörek otunu devamlı tüketmeleri gereklidir.Zayıflamak isteyenler bir ay boyunca hem akşam hemde sabah aç karna yoğurda bir tatlı çörek otu ekleyerek yemeleri gereklidir.Bu sayede fazla kilolarından hızlı bir şekilde kurtulurlar.Zayıflamanın yanı sıra çörek otunun hangi hastalıklara iyi geldiğini şu şekilde sıralamak isterim.

 

-Romatizma ve kas hastalığına

-Damar hastalığına

-hücre yenilemede

-öksürük hafifletmede

-vücudunuzda oluşan yaraların hızlı iyileşmesi

-saç dökülmelerinde

-ağız içi yaralarında

-migren hastalarında

-görme bozukluğu yaşayanlarda

-idrar söktürüp ödem atmada

-vücuttaki zehirli toksinlerin atılmasında

 

Çörek otu zayıflatmanın yanı sıra burada belirtmiş olduğumuz hastalıklarda da oldukça etkilidir. Çörek otunu çekilmiş olarak tüketmeye özen gösteriniz. Taze olmalı ve bir hafta içinde tüketilmelidir. Anacak bu şekilde fayda sağlamaktadır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.