ÇUBUKLU ODA KOKUSU NASIL YAPILIR

Paylaş

Çubuklu oda kokusunu evinizde çok paratik olarak hazırlayabilirsiniz.Bu kokular gerçekten evimizde çok hoş kokulara sebep olmaktadır. Sizlerde dışarda para ödememk için kendi ev kokunuzu evde yapabilirsiniz. Örneğin evinizde bitmiş yağ şişelerini kesip güzel kurdelelerle birlikte süsleyip evinizin en güzel köşesine koyabilirsiniz. Evinizde oluşan kötü kokuların azalmasına yardımcı olucaktır.İsterseniz kolanya şişerininin dışınıda süsleyerk güzel ev kokuları yapabilirsiniz.

Sizlere en kolay şekilde nasıl oda kokusu yapılır bunu anlatmak isterim. Örneğin evinizde azalmış olan ve kullanmadığınız parfümler mutlaka vardır. İşte bu kokuları şişeye doldurum içlerine çöp şiş koyabilirsiniz. İnanın parfümünüzde evinizin güzel kokmasına yardımcı olucaktır.

Bunun dışında portakal kabuklarını çubuk tarçınla kayanatınız. Dada sonra kaynamış olan suyu bir şişenin içersine boşaltınız. Dışını renkli kurdelelerle birlikte süsleyebilirsiniz.

İnanın artık dışarıda satılan hazır ev kokularına artık para vermek istemeyeceksiniz. İsterseniz lavanta kolanyasın dan da ev kokusu yapabilirsiniz.Genelikle banyolarda ve oturma salonlarında ev parfümleri çok güzel kokmaktadır.Sizde eviniz için bu farklı pratik bilgileri deniyebilirsiniz.Evinizde eskiyen şişeleri atmayınız.

 

kendin-yap-diy-fikirleri-cubuklu-oda-kokusu-nasil-yapilir-1-530x707

 

kendin-yap-diy-fikirleri-cubuklu-oda-kokusu-nasil-yapilir-3-530x707

 

oda-kokusu-nasil-yapilir_646x340

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.