DELİKLİ ÖRGÜ ŞAL NASIL YAPILIR

Paylaş

Delikli şal modeli gerçekten çok şık bir modeldir. Sizlerde evinizde kısa zaman içerisinde yapabilirsiniz. Kış aylarının ngelmesiyle birlikte bayanlar artık örgü yapmaya başladılar. Ajurlu delikli şal modelini omzularınıza atarak kullanabilirsiniz. Tüm kıyafetlerinize uygun şal modellerini yapıp kullanabilirsiniz. Delikli şal modelerini bayanlar her mevsim sıklıkla kullandığı modeller arasında dır. Sizler için pratik örnekler bulup paylaşmaya devam edeceğim.Farklı hoş modeller arayan bayanlar sitemde sizler için birbirinden farklı modellere yer verdim.Şal modellerini beğenmeyen bayan yoktur.

Herkez elbiselerinin üzerine takıp rahatlıkla kullanabilirler. Akşamları üşüdüğünüz de sizleri ısıtabilecek örgü modellerini rahatlıkla yapabilirsiniz.Tığ işi ile yapılabilinen bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Delikli şal modeli de  bu örgüler arasında gelmektedir.

Beğenmiş olduğunuz örgü modellerini internet adresleriniz de paylaşırsanız memnun olurum. Sizlerde şal örgü modeli için bir çok farklı desenli ipleri kullanabilirsiniz. Delikli şal modelini yapabilmeniz için sizlere anlatım vidyosu paylaşacağım. Bu vidyoyu izleyerek çok rahat bir şekil de şal modelini yapabilirsiniz.

delikli-orgu-sal-nasil-yapilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.