DENİZ KIZI SAÇ ÖRĞÜSÜ NASIL YAPILIR

Paylaş

Genç kızların severek yaptıkları örgülerden bir taneside deniz kızı saç örğü modelidir. Sizlerde bu modeli evinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İster okula giderken isterseniz iş yerine giderken hızlıca bu modeli yapabilirsiniz. Bir çok örgü modelleri bulunmaktadır. Anacak deniz kızı örgü modeli yapıldığında saçta gerçekten çok güzel durmaktadır.

Saçlara örülen örgü saçlarınızı kırılmalardan çok çabuk kirlenmekten korumaktadır.Saç bakımı çok önemlidir. Düzenli olarak yıkanan saçlar çok çabuk uzaya bilmektedir. Saçlarınıza içerisinde ne olduğu bilinmeyen kimyasal ürünleri kulanmayınız.

Çok sıcak suya veya elektirikli aletlere maruz bırakmayınız. Güzeliğinize güzelik katmak için bu modeli kesinlikle denemelisiniz.Deniz kızı saç örgüsü yapmak için öncelikle saçlarınızı güzelce tarayınız. Daha sonra ise sağ ve sol üst kısımlarında tutarak örebilirsiniz.

Hemen ardından örülmüş olan iki örgüyü bir toka yardımı ile tuturunuz.Tel tokanın altından örgüyü alıp diğer örgünün içerisine dahil ediniz.Şimdi sizler bu örgünün nasıl yapıldığını vidyolu şekilde daha detaylı anlatacağız.

deniz-kizi-sac-orgusu-nasil-yapilir

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BC93d066ykQ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.