DUŞA KABİN CAMI NASIL TEMİZLENİR

Paylaş

Evinizde kulanmış olduğunuz duşakabin ler en sık kullanılan alanlardan bir tanesidir. Ancak duş aldıktan sonra duşakabinin camlarında kirli bir görüntü meydana gelmektedir. Buda banyonuzda hiç hoş görünmeyen bir görüntüye sebep olabilmektedir.Sürekli suya maruz kaldığı için çok sık kirlenmektedir. Duşa kabin temizliği bazen biz bayanları gerçekten zorlamaktadır.

Duşa kabin pilastik maddede üretildiği işçin neyle temizlerseniz kolayca lekelerden kurtulmanız mümkün olmaktadır.Evinizde bulunan kireç sökücüyü önce duşa kabin camlarınıza güzelce sıkınız.On beş dakika boyunca bekletiniz. Süngerin yumuşak tarafıyla camı güzelce siliniz.

Daha sonra bol suyla yıkayınız. Duşa kabin camlarınızın daha parlak ve temiz olduğunu görebilirsiniz.Duşa kinin cam kenarlarında zamanla sararmalar meydana gelebilir. Bunun içinde diş fırçasıyla ve karbonatla temizleye bilirsiniz.Duşa kabin temizliğinde sizlere her evde bulunan sirkede yardımcı olabilir. Sirkeyle birlikte camları silebilirsiniz. Mümkün oldukça her duştan sonra duşa kabinin camlarını açık tutun. Bu durum kireçlenmeyi daha aza indirecektir.

dusa-kabin-cami-nasil-temizlenir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.