ESKİ AMPÜLLER DEN YILBAŞI SÜSÜ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bir çoğumuz evimizde eskiyen veya patlayan ampülleri direk çöpe atıyoruz. Aslında o çöpe atmış olduğunuz ampüler sayesin de şık yılbaşı süsleri yapabilirsiniz. Yıl başı akşamlarına evinizi şık gösterecek çok hoş bir süslemeyi yapabilirsiniz.Yeni yıl tüm ülkelerde kutlanmaktadır. Yılbaşı yaklaştığında herkezi bir telaş sarmaya başlar. Kimi arkadaşlarıyla birlikte yeni yıla girmek şsterkibide sadece ailesiyle birlikte olmak ister. Aslında herkezin amacı bir dir yeni yılı neşeyle mutluluk dolu kutlamaktır.

Yıl başı gecesine saatler kala her yer özenle süslenir hediyeler alınır. En güzel yılbaşı yemekleri hazırlanır. En güzel tüm birbirini seven insanlar yeni yıla birlikte girebilmek için bir araya toplaşırlar. İşte yeni bir yılındaha bitmesine çok kısa bir zaman kaldı.

Sizlerde evinizde farkındalık yaratmak istiyor iseniz evinizdeki apülleri süslemeyle başlayabilirsiniz.Süsleyecek olduğunuz ampulleri farklı renklerde süsleyebilirsiniz. Bunun için neler gerekli sizlere bunu anlatmak isterim.Bir yapışkana ve renkli simlere ihtiyacınız olucaktır. Hepsini birbirine yapıştırarak ortaya çok renkli bir görüntü çıkartabilirsiniz.Şimdiden yeni yıl hazırlığına başlayabilirsiniz.Cıvıl cıvıl bir gece geçirmeniz için ampullerinizi çöpe atmayınız.

 

eski-ampuller-den-yilbasi-susu-nasil-yapilir

 

https://www.youtube.com/watch?v=_roTgO2cG3k

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.