Eski Tişörtten Saksı Askılığı Yapmak

Paylaş

Evde kullanmadığınız veya eskiyen tişörtlerinizi toz bezi yapıyor olmalısınız. Şahsen ben öyle yapıyorum. Bu yazımda sizlere eski penyeleri saksı askılığına çevirme ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu sayede evdeki eski tişörtten saksı askılığı yapmak istediğinizde bu işin nasıl yapıldığını kavrayıp hemen icraata geçebileceksiniz.

Resimli anlatımda örnek olarak nasıl görüldüğü de paylaşılmış. Sizde balkonlarınıza veya bahçenize bu güzel penye askılıktan yapabilir ve saksılarınızı içerisine koyarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Genelde bu tür çalışmaları lüks evlerin balkonlarında veya havuzlu bahçelerinde görebilirsiniz. Fakat bu çalışmayı satın almaktansa eski tişörtleri kullanarak yapmak mümkün…

Eski tişörtten askılık

Malzemeler ;

  • eski tişört.
  • makas.
  • elleriniz.

Öncelikle eski tişörtlerinizi resimli anlatımda görüldüğü gibi kesip ip olacak şekle getirmeniz gerekiyor. Ardından yine resimli anlatımdaki adımları devam ederek, çiçek askılığı olması için tişörtten sağladığınız ipi örmeniz gerekir. Resimli anlatımdaki direktifleri takip ederek, bu güzel çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

eski-tisortten-saksi-askiligi-yapmak

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu güzel saksı askılık çalışmasını sizde evinizde eski tişörtlerinizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Son resimde görüldüğü gibi sizde balkonunuzu şenlendirebilirsiniz. Evinize gelenler bu ürünü nereden aldığınızı size sorabilirler. Bence sırrınızı paylaşmayın. Kolay gelsin.

source : http://pekmarifetli.com/saksi-yapalim-mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.