EVDE BERE NASIL YAPILIR

Paylaş

Evde bere nasıl yapılır

Evinizde çok pratik bir şekilde bere yapabilirsiniz. Kış aylarının gelmesiyle birlikte havalar çok soğumaya başladı. Artık yavaş yavaş bere yapmaya başlamalıyız. Oldukça pratik bir şekilde yapılan bere vidyosunu sizlerle paylaşacağım. İster eşinize ister çocuklarınıza dilerseniz kendiniz için renga renk bereleri çok hızlı bir şekilde evinizde yapabilirsiniz.

 

Bir çok bayan örğü yapmak ister ama becermiyeceğinden korkar. Anacak gerçekten dikatle izlediğinde nekadar çabuk öğrendiğinize kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Günümüzde bir çok geç kızımız farklı modellerde ve renklerde bere takmayı çok seviyor.

Siz anneler kızlarınız için kıyafetlerine uygun renklerde bereleri yapabilirsiniz.Sizlere anlatmak istediğim bere modeli tığ ile yapılan berelerdir.

Eviniz kışın sıcacık yuvanızda yanınıza çayınızıda alarak çok hoş örğüler yapabilirsiniz. Ögğrenmiş olduğunuz örgüleri arkadaşlarınızlada paylaşarak yapabilirsiniz.İsterseniz evinize katkıda bulunmak içinde bu zevkli örgüleri yapabilirsiniz. Daha sonra çevrenizde isteyen oldukça satabilirsinizde. Sizde bu şekilde evinize katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde bir çok bayan örgü işleri yaparak kendi parasını kazanmaktadır.

 

evde-kolay-tig-isi-bere-yapimi

 

6e016901d1ef20fbda053d8b8d4c3f851

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=efAb0E4qhEs

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.