EVDE KARTONDAN ORGANİZATÖR YAPMAK

Paylaş

Evde Kartondan Organizatör Yapmak

Evde kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Daha önce değişik çalışmaları makalepark.com sitemizde sık sık paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere evde kartondan organizatör yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu sayede evde sizde karton mukavvadan veya karton koli kullanarak iş yeriniz için veya evde çalışıyorsanız, çalışma masanız için kartondan organizatörler yapabileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın malzemeleri ise şöyle ;

  • Karton koli veya kutu.
  • Makas veya maket bıçağı.
  • Yapıştırıcı.
  • Kitap kaplığı.

Öncelikle karton kutuyu resimli anlatımdaki gibi kesmeniz gerekiyor. Keserken maket bıçağı kullanırsanız zorlanmazsınız. Ayrıca makas da yine kenarda olmalı… çalışmayı resimli anlatımda adım adım göstermişler. Yapmanız gereken adımları takip etmek ve resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını evinizde yapmak.

Şimdi sizleri evde kartondan organizatör yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum ;

evde-kartondan-organizator-yapmak

Evde kolay bir şekilde sizde bu güzel kartondan organizatör çalışmasını yapabilir ve evraklarınızı dosyalarınızı içine koyabilirsiniz. Yapılışı resimli anlatımda adım adım verilmiş ve yapmanız gereken sadece sırasıyla gösterilen adımları gerçekleştirmek. Sizde bu tür çalışmalarla geri dönüşüm projeleri yapabilir ve evinizdeki bir takım eksiklikleri giderebilirsiniz. Sürekli olarak sitemizde bu tür çalışmaları paylaşmaya da devam edeceğiz. Kolay gelsin.

source : http://96195.com/pic-878.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.