Evde Kolay Tişört Süsleme

Paylaş

Evde Kolay Tişört Süsleme

Evde eskiyen tişörtlerinizi birkaç malzeme ile süsleyebilir ve onlara yeni roller kazandırabilirsiniz. İllaki evinizde eskiyen penyeleriniz vardır. Bu yazımda sizlere eskileri değerlendirme veya yenileme çalışması olarak harika bir paylaşımda bulundum. Eski penyeyi yenileme çalışması olarak da bakabileceğiniz bu yazımda paylaşacağım çalışmayı mutlaka sizde evinizde denemelisiniz.

Malzemeler ;

  • eski penye.
  • takı tasarım süs.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya farklılaştırabilirsiniz. İlk olarak süslemeyi penyenizin yaka kısmından başlamalısınız. Benim sizlere önerim kol ve tişörtün alt kısmına da bir sıra süsleme çalışması yapmanız yönünde… öncelikle süs olarak istediğiniz bir malzemeyi kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda gayet net bir şekilde ne yapılacağı aktarılmış. Sizde bu güzel çalışmayı yaparak, eski penyeleri yenileyebilirsiniz. Eski tişört yenileme çalışması olarak ilerleyen günlerde sizlere daha farklı çalışmaları bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Evde eski penye süsleme veya eski tişört yenileme örnek çalışma ise şöyle ;

evde-eski-penye-yenileme-tisort-susleme

Gördüğünüz gibi son resimde harika bir süsleme çalışması icra edilmiş. Sizde buna benzer eski tişörtlerinizi yenileme çalışmaları yapabilirsiniz. Böylece eskiyen ve atmaya kıyamadığınız penyelerinizi yeniledikten sonra tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://lolamelocoton.blogspot.ru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.