EVDE ÖRGÜ BEBEK BOT YAPMAK

Paylaş

Evde Örgü Bebek Bot Yapmak

Örgü işleri paylaşımı sanırım tozbook.com sitemiz için yapmamıştık. Bu yazımda sizlere evde örgü bebek bot yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yine yazımın sonlarında örgü bebek botu yapımını gösteren anlatımlı ders niteliğinde videolar da paylaştım. Daha önce benzer çalışmaları makalepark.com sitemizde sıkça paylaşmıştım. Bu sitemizde de yine sizlere örgü bebek bot çalışmalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Evde örgü bebek bot yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız farklı bir örgü bebek bot çalışması ile karşı karşıya olduğunuzu söyleyebilirim. Anlatımlı resimlerde örgü bebek botu hazırlama çalışması paylaşılmış. Yeşil renk tercih edilmiş ve gerçekten çok harika gözüküyor. Sizde bu tür çalışmalar yaparak bebekleriniz için örgü bot patikler yapabilirsiniz. Yada bebek bekleyenlere bu güzel çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde örgü bebek bot patik yapmak isteyenler için hazırlanmış resimli anlatımla baş başa bırakıyorum ;

evde-orgu-bot-yapmak

Bu tür çalışmaları makalepark sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Tozbook sitemizde ise ilk defa paylaşıyoruz. Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

source : http://wonderfuldiy.com/wonderful-diy-classic-crochet-snow-boots/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.