EVDE SAÇ MAŞASI NASIL YAPILIR

Paylaş

Evinizde rahatlıkla saçlarınıza çok hoş şekiller verebilirsiniz. Genç kılzların en çok merak etmiş oldukları konulardan birtanesi de evde saç maşası nasıl yapılır konusudur. Genelikle uzun saçlarda çok farklı modeller yapılabilmektedir. İster topuz modelllerini denyin.

Dilerseniz düz fön çekiniz. Hertürlü modeli saçınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. Günlük yaşatısı içerinde saçlarınıza çok özen gösteren bir bayansanız mutlaka maşalı saçı denemelisiniz. Dalagalı saçlar yuvarlak yüzü olan bayanlara çok yakışmaktadır. Kuaföre gitmeye zamanınız yok ise evinizde rahatlıkla istediğiniz modeli yapabilirsiniz.

Saçlarınıza maşa yaptıktan sonra akşam olunca mutlaka saçlarınıza nemlendiriciler sürünüz. Çünkü saçlarınızda yıpranmalar meydana gelebilir. Anacak saç bakımınızı yaptığınız da hiç korkmadan maşanızı yapabilirsiniz.İsterseniz akşamdan yıkanmış olan saçlarınızı tek tek örüp o şekilde de yatabilirsiniz.

Sabah uyandığınızda saçlarınızın daha dalgalı olduğunu görebilirsiniz.Kayısı yağı saçlar için en faydalı yağlar dan birtanesi dir. Kayısı yağı ile saç diplerinize masaj yapabilirsiniz.

evde-sac-masasi-nasil-yapilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.