EVDE SAÇA FÖN NASIL ÇEKİLİR?

Paylaş

Evde saça fön nasıl çekilir?

Evinizin rahatlığında mükemmel görünen saçlara sahip olmanız artık mümkün. Dilediğiniz şekilde ister düz isterseniz dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Kimi bayanlar sabah işe giderken saçlarına şekil vermek isterler. Anacak evden çıktığı saatler erken olduğu için kuaför bulmazlar. İşte burada çözüm olarak evde rahatlıkla saçlara şekil verebilirsiniz

Elinizle saçları ayrı ayrı paylara ayırarak kolayca şekil verebilirsiniz.Biraz sert çekmeyi denerseniz kuaförlere boşa para verdiğinizi anlarsınız.

Çalışan bayanlar iş hayatında şık ve güzel görünmeye özen gösteriler. Bu sebepten ötürü saçlarını gelişi güzel toplayıp evden çıkmak istemezler.Zaten sabah uyanabilmek bir eziyettir. Birde bunun üzerine kuaföre zaman ayırmakta haylice insanı zorlar. Bu sebepten dolayı kurtarıcı çözümler daima işe yaramaktadır.En kurtarıcı saçlarda maşadır.

Örneğin maşayla yapılan dalgalı saçlar sayesinde daha alımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.Kuaförlere harcadığınız zaman size paranız ise cebinize kalsın.Güzel olamak her kadının hayalidir. Bakımlı olmak hem bayana hemde erkeğe çok yakışır. Sizde güzelliğinizle tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yüz şekline göre saç modelini evinizde kendiniz belirleyebilirsiniz. Genelikle uzun suratlı bayanlara dalgalı saçlar daha çok yakışmaktadır. Yuvarlak surata sahip bayanlara ise düz saçlar daha güzel görünmektedir.

brezilya-fonu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.