EYELİNER NASIL ÇEKİLİR

Paylaş

Eyeliner nasıl çekilir

Eyeliner makyaj ürünlerinin en çok kullanılanları arasındadır. Her kadın eyeliner sürerken başlayabilirsiniz. Daha sonra eliniz alıştıkça likit eyeliner kullanmaya başlarsınız. Eyelineri sürürken baştan sona doğru sürmeniz gerekmektedir. Bu sizin daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır.

Ve önemli olan bir konu da eyeliner sürerken tek seferde sürmeye çalışmanıza gerek yok. Çünkü birçok kez denemeniz de güzel sonuçlar alabilirsiniz. Eyeliner ürünlerinden jel olanları da kullanabilirsiniz. Jel eyelinerler akmaz ve bulaşmazlar. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca piyasa da bulunan ince uçlu eyeliner fırçalarından kullanmanızı öneririz. Çünkü o fırçalarla daha güzel görünümler elde edebilirsiniz. Uyarılardan bir tanesi de ince uçlu eyeliner fırçalarını gözün alt kapağında kullanmamanızdır. Çünkü bu işlem gözünüzün çok parlak görünmesine neden olur.

Başka bir yöntem ise kalem eyelinerlardır. İnce uçlu likit eyelinerlerin kullanımına göre daha kolaylık sağlamaktadır. Bir yanlış yaptığınızda da kolay düzeltilmesini sağlar. Eyeliner çekerken de kuyruk kısmını en sona bırakırsanız daha düzenli şekilde sürmüş olursunuz. Bir de sürdükten sonra bir iki dakika beklerseniz kurumuş olur ve bir yere bulaşmamış olur.

 

eyeliner-nasıl-sürülür-kalem

 

eyeliner_0966b022-841a-4f15-8e9c-2d302167446e_3

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.