FİMO HAMURUNDAN ÖRDEK

Paylaş

Fimoyla ördek yapımı

Fimo hamurunu bildiğiniz gibi her türlü şekle dönüştürmek mümkün. Çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Fimo hamuruyla ördek yaparak evinizde sarkaç süs veya normal süs olarak kullanabilirsiniz.

Fimo hamuruyla yapılan çalışmaları geliştirebilir ve arkasına mıknatıs yapıştırarak çok güzel süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Fimoyla satıp para kazanacağınız birbirinden güzel ev eşyası veya süs eşyası yapabilirsiniz.

Yeter ki azim edin ve bu tür çalışmalara başlayın. İnanın ilk başta zor gelecek ama daha sonra eliniz yatkın bir hale gelip, her türlü şeyi yapabileceğinizi görebilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür süs çalışmaları yapabilir ve evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Bu örnekte fimo hamuruyla ördük süs çalışması yapmışlar. Adımları takip ederek sizde aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Çok güzel fimo hamuru çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa sürede fimodan ördek süs örnekleri yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Yada anahtarlık olarak dahi yapıp kullanabilirsiniz arkadaşlar.

Güzel çalışmalar ve önerdiğim eğlenceli işlerdir. Kolay gelsin.

kaynak : http://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?f=542&t=962&start=1665

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Yazılar