GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ ÇAY TARİFİ

Paylaş

Küçük göğüslü bayanlar genelikle çok şikayetcidirler. Çünkü giydikleri kıyafetlerin üzerlerinde daha  hoş durmalarını isterler. Her kadın güzel ve alımlı görünmek isterler. Şimdi sizlere anlatacak olduğum çay tarifini ben ve bir kaç arkadaşım denedik. Sonuç gerçekten inanılmazdı. İki haftanın içerisinde gözle görülür bir fark ortaya çıktı. Çünkü hazırlamış olduğumuz çay sayesinde gögüsler  daha dik ve sıkı hale gelmektedir. Sizlerde evinizde hazırlayabilceğiniz çay sayesinde gerçekten çok daha alımlı görüneceksiniz.

Özelikle kulanmış olduğumuz çaylardan bir tanesi rezene çayıdır. Diger çay ise ısırgan otu çayı dır. Sizlerde bu bitkilere kulanarak düşük ve küçük gögüslerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.Sizlere bir çayın daha ismini vermek isterim ada çayı da gögülserinizin büyümesi için etkili bir çaydır. Şimdi sizlere gerekli malzemeleri yazmak isterim

Malzemeler

bir tatlı kaşığı ada çayı

bir tatlı kaşığı rezene çayı

bir tatlı kaşığı ısırgan otu

yarım tatlı kaşığı süzme bal

Öncelikle bir demliğin içersine beş bardak suyu koyunuz. Daha sonra çayları içine ekleyip beş dakika boyunca kaynatınız. Daha sonra on dakika boyunca demleyiniz. Bu çayı gün boyunca içiniz. Bir hafta boyunca içmiş olduğunuz bu çaya bir hafta ara verip tekrar devam edebilirsiniz.

 

probust-göğüs-büyütme

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.