GOTİK MAKYAJ NASIL YAPILIR

Paylaş

Gotik makyaj gerçekten çok etkileyici bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu makyajı yaptırmak için kuaför salonlarına gitmenize gerek yoktur. Evinizde hiç sıkılmadan çok kolay bir şekilde makyajınızı yapabilirsiniz. Genelikle gotik makyaj geceleri çok tercih edilmelidir.

Eylence mekanlarda giden bayanlar gece makyajı olarak gotik makyajı tercih etmektedir.Bu makyajda gebelikle bordo ve siyah renkler tercih edilmektedir. Ancak bu makyajı yapmadan önce kesinlikle konsentıra olmanız gereklidir. yüzünüz beyaz gözleriniz siyah ve çekici olmalıdır.

Bu makyaj sayesinde etrafızdaki kişilerin ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. Gotik makyajı yapan kişilerin aksesuar uyumuda çok önemlidir. Aksesuar seçimlerinizede dikkat etmelisiniz.Gotik makyajı yaparken yüzünüze kullanacak olduğunuz fontdoteni kesinlikle cildine uygun renklerde seçmeniz gereklidir.

Beyaz ve siyahın buluştuğu renklerde çok hoş bir makyaj ortaya çıkacaktır.Bu makyajı yaparken kesinlikle göz kaleminden yardım almalısınız. Göz kalemiyle birlikte gözünüzün hem alt bölümünü hemde üst bölümünü siyaha boyamalısınız. Sizlerin bu makyajı evde rahatca yapabilmeniz için bir vidyo paylaşacağım. Bu vidiyo eşliğinde makyaj türleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Cilt güzeliği için makyaj seçimi çok önemlidir.

 

gotik-makyaj-tavsiyeleri-330x330

 

gotik-makyaj-nasil-yapili

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.