GÖZ ALTI MORLUKLARI NASIL GEÇER

Paylaş

Genelikle fazla sitres yorğunluk ve hızlı kilo alıp vemenin etki yaptığı sebeplerden bir taneside göz altı morluklarıdır.Bu sorunların önüne geçmek elbetteki mümkündür. Bitkisel yöntemler sayesinde göz altı morluklarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.Genelikle göz altı morlukları insanda hasta ve yaşlı görünmesine sebep olmaktadır. Bu da gerçekten insanın moralini bozmaktadır.Bu neden den dolayı insanlar tedavi olmanın yollarını aramaktadır.

Göz altı derisi çok fazla esnek olduğundan dolayı daha çok kararmalar meydana gelmektedir.Genelikle beyaz tenli olanlardan göz altında çökme meydana gelmişsse daha fazla göz altı morluğu görülebilmektedir. Bunun yanı sıra sürekli siğara içen bayanlarında cilt renginde kararmalar meydana gelebilmektedir.

Vücutta oluşan ödem yada vücudun fazlasıyla su kaybetmeside göz altı morluklarına sebep olamkatadır.Vücudunda kansızlık olanlarda da aynı şekilde hastalıklı göz altları görünümü oluşmaktadır. Şimdi gelelim göz altı morluklarına ne gibi maskeler iyi gelmektedir.

Öncelikle iki adet patatesi güzelce rendeleyiniz. İçersine bir çay kaşığı karbonat daha sonra ise bir limon suyu ekleyiniz. Bu karışımı güzelce göz altı torbalarınıza yerleştiriniz. Bu şekilde bir saat bekleyiniz. Daha sonra bol su ile durulaya bilirsiniz. İki hafta gibi kısa sürede farkı görebilirsiniz.

 

goz-alti-morluklari-nasil-gecer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.