GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIĞI NASIL GİDERİLİR

Paylaş

Yaşın ilerlemesiyle birlikte göz kenarlarında kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu durumda hem bayanlarda hemde beylerde can sıkıcı bir durum oluşmaktadır.Genelikle beslenme tarzı ve cilt tipine göre kırışıklıklra çoğalmaktadır. Ancak eviniz yapacak olduğunuz bitkisel bakımlar sayesinde gözünüzün etrafında oluşan kırışlıkları azaltabilirsiniz.

İnsan yaşlandıkça cildi sarkmaya başlar. Gevşeklik oluşması durumunda cit üzerinde kırışıklıklar ortaya çıkmaktadır.Doğal yöntemler sayesinde  kırışıklıklarınıza çözüm bulabilirsiniz.Genelikle düzensiz uyku sürekli ağlama düzensiz gülüş tarzlarından dolayıda göz altında sarkmalar meydana gelmektedir.Vücutta oluşan kolejen eksikliğide kırışıklığa sebep olabilmektedir. Şimdi sizlere göz kırışıklığı maskesi nasıl yapılır anlatmak isterim.

bir tatlı kaşığı soya yağı

bir tatlı kaşığı badem yağı

bir tatlı kaşığı avakado yağı

Tüm bu malzemelrin hepsini bir kabın içerisine alınız. Daha sonra hepsini güzelce karıştırınız. Kırışık olan bölğeye masaj yaparak uyğulayınız. Daha sonra bir saat boyunca dinlendiriniz. Hemen ardından yıkayınız. Bu işlemi gece yatmadan önce yaparsanız daha çok faydasını görebilirsiniz.

 

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIĞI NASIL GİDERİLİR

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.