HAV HAV BEBEK PATİĞİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bebeğiniz için hayvan fiğürlü bir çok örgü modelleri yapabilirsiniz. Hav hav modeli çok begenilen patik modelleri arasında gelmektedir. Bir gün gibi kısa sürede örebileceğiniz çok pratik örgü tarifidir. Bu model den farklı renklerde bebek patikleri yapabilirsiniz. Bebeğinizin kıyafeti uyğun farklı günlerde giydirebilirsiniz.Çocuklarınız içinde çok eglenceli bir model olacaktır. Onların zihinsel gelişimi içinde çok önemlidir. Evinizde bir çok örgü modelini yapabilirsiniz. Örnegin bir çok artan iplerden örgü oyuncaklar  yapabilirsiniz.

Bu sayede çocuklarınız sağlıksız pilastik oyuncalarla oynamak zorunda kalmazlar. Yada evinizde artmış olan iplerden renkli bebek yelekleri örebilirsiniz. Bu bebek patiğini örüp sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Bir çok bayan örgü işlerinde evinde kazanç sağlamaktadır.

Sizlerde örğü yapmayı çok kısa sürede öğrenebilir evinize katkıda bulunabilirsiniz.Artık günümüzde örgüler moda oldu. Yatak örgü modelleri bayan hırka modelleri artık herkez kendi örmektedir. Sizler kendi örgülerinizi rahatlıkla örebilirsiniz.Bu örgünüzü yapabilmeniz için 3,5 numara şiş kullanmanız gereklidir. Sizler vidyolu şeklide de hav hav bebek patiğinin nasıl yapıldığı anlatılacaktır.Bu sayede daha iyi öğrenip yapabilirsiniz.

hav-hav-bebek-patigi-nasil-yapilir

deryanin-dunyasi-hav-hav-patik-yapimi-videolu-anlatim-resim-0-NjkwN

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.