İPLE KAŞ NASIL ALINIR

Paylaş

Bayanlar güzelliğine çok önem vermektedir. Kaş görüntüleri de çok önemlidir. Kaşlara şekil vermek ve güzel almak yüzünüz daha güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. İple alınan kaşlar çok çabuk geri gelmez. Bayanlar çok çabuk uzayan kıllardan çok şikayetçidir. Anacak iple alınan kaşlar çok çabuk geri gelmektedir. Sizlerde evinizde ip yardımı ile kendi kaşlarınızı kendiniz alabilirsiniz. Ağda ve cımbızla alınan kaş ve bıyıklar daha sonra çok kalınlaşarak geri gelmektedir.

Bu durumda cildinizde kötü görünümlere sebep olmakatadır. İşte bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kaşlarınızı iple almaya yada aldırmaya özen gösteriniz. Bakımsız kaşlarda uzadığında dışarıdan hiç hoş olmayan bir görüntüye sahip olur. Bir bayanda kişisel bakım çok önemlidir. Artık günümüzde bir çok erkekte kaşlarını aldırmaktadır. Çünkü beyler için de bayanlar içinde kişisel bakım çok önemlidir.

İple birlikte kaş ve bıyık alma işlemini ilkkez yapıyor iseniz acı çekmeye hazır olun diyebilirim. Anacak bu işlemi yapmaya alıştığınızda kendinizde rahatlayacaksınız. Sürekli güzellik merkezlerine gitmenize gerek kalmadan kendi işinizi evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Paranızda cebinize kalabilir. İple bıyık ve kaş alma işlemiyle ilgili sizlere yardımcı bir vidyo paylaşacağım. Sizlerde bu vidyoları izleyerek daha güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

iple-kas-nasil-alinir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.