KALÇA ERİTME EGZERSİZİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Kadınların en çok dert eetigi konulardan bitaneside  geniş kalçalardır. Evde yapacak olduğunuz egzersizler eşliğinde kalçalarınızdan kurtulabilirsiniz.Genelikle bölgesel yağların en çok biriktiği bölge kalçalardır.Bölgesel incelme olarak bir çok diyetler yapılmaktadır. Ancak haraket olamadan kalçalarda veya vücudun genelinde zayıflama mümkün olabilir.

Sizlerde artık kısa süre içersinde evde yapacak olduğunuz egzersiz sayesinde artık kıyafetlerinize daha rahat girebileceksiniz.Ancak güzel sonuç alabilmek için basen egzersizlerini zamanlı şekilde düzenli devam ettirmeniz gereklidir.Yürüme egzersizleri de basen eritmek için çok faydalıdır.

Bunun yanı sıra yüzme sporuda basenlerde yağların erimesine yardımcı olmaktadır.Genelikle yapmış olduğunuz sporlar sabah kahvaltısından önce olmalıdır. Ancak bu şekilde fayda görebilirsiniz. Düzenli olarak yapıldığında bir ay gibi kısa bir sürede kalçalarınızın daha çok şekle girdiğini görmüş olucaksınız.Evde bulunan kondisyon bisikletleride aynı şekilde kalça eritme egzersizleri için oldukça fayda sağlayan bir spordur.

Ağırlık çalışması yapmakta kalori yakmaya yardımcı olur. Sizler evinizde bu hareketleri yaparak zayıflayabilirsiniz. Sizler bununla ilgili vidyo paylaşacağım. Bu vidyoyu izleyerek evinizde egzersizler yapabilirsiniz.

 

KALÇA ERİTME EGZERSİZİ NASIL YAPILIR

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.