KAPŞONLU YELEK NASIL ÖRÜLÜR

Paylaş

Kapşonlu yelek nasıl örülür

Kapşonlu örgü modeli gerçekten çok şık olmaktadır. Sizlerde kendiniz için mükemel örgüler yapabilirsiniz.Çocuklarınız için veya kendiniz içinde kapşonlu yelekler örebilirsiniz. Sizlere kapşonlu yelegin nasıl örüldüğünü vidyolu şekildede anlatnmak isteriz vidyolu örgü modelerni izleyerek daha kolay bir şekilde rahatlıkla örgü yapabilirsiniz. Bir çok anne çocuğu için farklı modellerde kazak ve yelek örmek ister. Sizlerde kış boyunca mükemel örgüler yapabilirsiniz.

 

İsterseniz yapmış olduğunuz örgüleri hediye olarakta arkdaşlarınıza verebilirsiniz. Kendi elinizle hazırlamış olduğunuz hediye daha hoş olucaktır.Sizlere yeleğin nasıl yapıldığını şu şekilde örnekleye biliriz. Öncelikle istenilen sayıda ilmek atabilirsiniz.Yeleğin arka tarafını haroşe şeklinde örmeniz gereklidir.

 

Arka bedenden ikiye ayırıp omuz kısmlerını birleştiriniz. Hemen ardından ilmek atınız.Ön tarafın örgü sayıda arka tarafla aynı eşitlikte olması gereklidir. Bu sayede örgünüz daha hoş görünebilir.

 

Ön tarafıda aynı şekilde haşöre şeklinde örünüz. Yan tarafları koltuk bölümlerinide birleştirip imlekle birleştiriniz.Bu şekilde örgünüzü örmeye devam edebilirsiniz. Erkek kız renği kendiniz belirleyerek daha güzel modellerde belirleyebilirsiniz.

10884836_341757436032003_2008553624_n

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.