KAR KÜRESİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Kar küresi nasıl yapılır

Kendi evinizde kendi hayalleriniz ile muhteşem kar küreleri yapabilirsiniz. Kar küresi genç yaşlı her insanın sevebileceği bir görüntüye sahiptir. Sizlerde evinizde çok hoş dekoratif ürünler hazırlayabilirsiniz. Kış aylarının gelmesiyle birlikte artık yeni yılda yaklaşmaya başladı. Sizlerde yıl başı akşamlarını süsülüye bilecek bir çok dekoratif ürünler yapabilirsiniz.

Bunlardan bir tanesi de kar küresi olabilir. Yapacak olduğunuz bu kar kürelerini arkadaşlarınıza yıl başı gecelerin de hediye edebilirsiniz.Bu güzel proje için evde bulunan boş bir cam kavanozdan yardım alabilirisiniz. Evde bulunan bir çok ürünü geri dönüşüm olarak değerli hale getirebilirsiniz.

Hazırlayacak olduğunuz kar küresini evinizin hoş bir köşesine koyup dekor olarak ta kullana bilirsiniz. Evinizde bulunan turşu veya reçel kavanozları olabilir. Bunların herhangi biriyle kar kürelerini yapabilirsiniz. Dışarda satılan ucuz yılbaşı süslerinden satın alarak kendi hayallerinizi süsleyebilirsiniz.

Sizin içinde bir eylence kaynağı olacaktır. Kavanozun kapagının kırmızı olmasına özen gösteriniz. Yılbaşı akşamıyla uyumlu olması için kırmızı renk çok hoş duracaktır. Yada kapagınız beyaz ise bir kırmızı oje yardımı ile kapağı boyayabilirsiniz. Öncelikle kavonozun içersine su doldurunuz. Daha sonra ise satın almış olduğunuz simleri serpiniz.Simlerin suyun içerisinde uçuşur hale gelmesi için glesirin yağı kullanınız.

kar-kuresi-yapalim1

kar-kuresi-yapalim2

kar-kuresi-yapalim4

kar-kuresi-yapalim3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.