KARBONATLI SU İLE ZAYIFLAYIN

Paylaş

Karbonatlı su ile zayıflayın

Bir çok bayan ve beyler kilo vermekte oldukça fazla zorlanmaktadırlar. İşte artık karbonat sayesinde vücudunuzda oluşan ödemlerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Genelikle kilolardan kurtulabilmek için karbonatlı suyu deneyebilirsiniz.

Karbonatlı su metobolizmayı çalıştırdığı için daha hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Sizlerde gün içersinde karbonatlı su içerek kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Artık kilo vermek sizin için hayal olmasın.

Deneyin ve ne kadar faydalı olduğunu sizde keşfedin.Karbonatlı su vücudun asit dengesini düzenleyerek daha hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Özelikle göbek bölğesnden şikayetçi olanlar için son derece etkili bir yöntemdir.Bir çok insan et tavuk bu tür besinleri fazla tüketmektedir.

Bu besinler vücutta asit seviyesini yükseltmektedir. İşte bunu denğeleyebilmek için karbonatlı suyu mutlaka denmelisiniz.Bir çok araştırmalarda karbonatlı suyun nekadar faydalı olduğu belirtilmiştir. Günde üç litre suyun içersine bir yemek kaşığ karbonat ekleyiniz. Daha sonra suyu iyice çarkalayınız.Vucudunda ödem oluşanlar içinde oldukça etkili bir tariftir. Sabahları uyandığınızda bir litre karbonatlı suyu aç karnınıza tüketiniz. Diğer kalan suyun ise gün içerisinde tüketiniz.

 

karbonatli-su-ile-zayiflama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.