KARE PULLU BEBEK BATTANİYE ÖRNEĞİ

Paylaş

Kare pullu battaniye modeli

Kare kutulu battaniye modeli için paylaştığım bu güzel çalışmanın örneği yani yapılışıyla ilgili şema da yer alıyor. Kolay yapılan bir battaniye modeli. Bebek battaniye örneği olarak yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kare pullu battaniye örneğini öğrenip kendinize yapabilir veya çocuklara odası için yapabilirsiniz.

Kare pullu örtüsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Kare görünümlü parça parça battaniye modelini yapıp örtü niyetine kullanabilirsiniz. Yazlık örtü veya kışlık bebek battaniyesi olarak yapıp kullanabileceğinizi söylemek isterim.

Kare pullu görünümlü bebek battaniyesinde çok ip gidiyor. Renkli ip özellikle çok gidiyor. Dilerseniz tek renk tek düzende de örüp bitirebilirsiniz. Bu çalışmanın benzerlerini daha önce sitemizde yayınlamıştık.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Kare kutulu battaniye modeli sayesinde sizde çok güzel battaniye örnekleri yapıp, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Anlatımlı bir çalışma ve şemasını mutlaka kullanın.

Kare pullu battaniye örneklerini sitemizde daha önce de yayınlamıştık. Onları da incelemeniz gerekebilir. Hemen altta karşınıza çıkacaklar. Bakmadan geçmeyin arkadaşlar. Görünümü çok güzel. Kolay gelsin.

kare-pullu-battaniye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.