KAŞ DÖKÜLMESİNE ÇÖZÜM NEDİR

Paylaş

Kaş dökülmesi hem bayanların hemde beylerin korkulu rüyasıdır. Son zamanlarda bayanlarda sıklıkla görülen kaş dökülmesi gerçekten can sıkmaktadır.Bayanlar için yüzü çok önemlidir. Çünkü yüz bakıldığında en çok dikkat çeken bölümdür. Kaşlarda yüzün en önemli bölgesidir. Kimi insanı kaşları çok kalın kimininki ise incedir.Kaş bakımı çok önelidir.

Ancak kimi insanların genetik yapılarından dolayı kaşlarında fazlasınca dökülmeler meydana gelmektedir.Şimdi sizler kaş bakımı nasıl yapılır neler yapmalıyız bunlardan bahsetmek isterim. Saç bakımına nasıl önem veriyor iseniz aynı şekilde kaşlarınıza da özen göstermelisiniz.

Örneğin sürekli makyaj yapan bayanlarda kaş dökülmesi daha sık olmaktadır. Bunun sebebi ise kaş kalemleridir. Ucuz ve adi kulanılan bir çok ürün kaşlarınızın dökülmesine sebep olmaktadır.Kaşların dökülmesini önlemek için özelikle sızma gerçek doğal yağ kulanmalısınız.

Bunun yanı sıra çay yağıda kaşlardaki dökülmeleri çok aza indirmektedir. Hint yağı ve çam yağını zeytin yağını karıştırıp kaşlarınıza bir kulak çöpü ile sürebilirsiniz. Bir saat boyunca bekletikten sonra bol su ile yıkayınız. İki ahfata gibi kısa sürede kaşlarınızdaki dökülmeler duracaktır.

 

kas-dokulmesine-cozum-nedi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.