KAŞ KALINLAŞTIRMA YÖNTEMLERİ

Paylaş

watermark (1)

Kaş kalınlaştırma yöntemleri

 

Her kadın güzel kaşlara sahip olmak ister. Çoğu bayanda ise kaşlarında dökülmeler meydana gelmektedir.Bu durumda gerçekten de sinir bozu bir hal almaya başlar. Öncelikle kaş dökülmelerini nasıl durdurabiliriz? Kaş dökülmelerini durdurmak için sarımsaktan fayda alabiliriz.

Nası mı diye soracak olursanız eğer evdeki sarımsakları ezerek suyunu kaşınıza sürebilirsiniz. Bu şekilde de kaşlar da oluşan dökülmeleri çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra hint yağından kaşlarda kalınlaşmaya yardımcı olmaktadır. Her gün  pamukla birer damla kaşlarınıza sürer iseniz kaşlarda oluşan dökülmeler azalacaktır.Bayanlar için görsellik çok önemlidir.

Özelikle kaşlar belirgin olmalıdır. Çünkü her kadın keskin bakışlara sahip olmak ister. Bunun için ise kaşlar çok önemlidir.Evinizde maskelerle uğraşmak eziyetli gelebilir. Bu sebepten anlatmış olduğum bu taktikleri deneyebilirsiniz.Kaşına dövme yaptırmak istemeyenler evinde kolayca  kaşlarına şekil verebilirsiniz. Sarımsağın kaşlarınıza fayda sağlayabilmesi için yüzünüzü güzelce suyla yıkayınız.Daha sonra temiz kaşlara sarımsak suyunu sürünüz.

Bu şekilde iki saat bekletip yıkayınız.Kaşlarınıza  zeytin yağı da sürebilirsiniz. Kolay bir şekilde sürebilmek için kulak çöpünden yardım alabilirsiniz.Bu yöntemi sadece bayanlar değil erkeklerde deneyebilir.Tüm bu işlemlerden sonra kalem veya far yardımı ile kaşlarınızı boyayarak daha kalın gözükmesini sağlayabilirsiniz. Güzelliğine dahada güzellik katmak isteyen tüm bayanlar evinin rahatlığında bu pratik yöntemleri deneyebilirler.Tek yapmanız gereken sabırla bu işlemleri yapmanız olacaktır. Sonu sizleri mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.