Kendin Yap DIY Projeleri

Paylaş

Kendin yap projelerinin sürekli olarak her gün paylaşıldığı ve resimli anlatımları ile anlatımlı videolarının yer aldığı harika bir hobi sitesini sizlere tanıtmak istiyorum. Makalepark.com hobi dünyasına katıldığınızda sizinde artık yeni hobileriniz oluyor. Birbirinden değişik ve güzel projelerin resimli anlatımlarını, anlatımlı videolarını bulacağınız bu muhteşem hobi sitesinde her telden çalışma paylaşılmaktadır.

Her gün güncellenen içeriği ile amigurumi, origami, eva kağıdından yapılanlar, kağıttan yapılan çalışmalar, kartondan yapılan projeler gibi daha birçok çalışmayı detaylarıyla birlikte bulabiliyorsunuz. Çocuğunuza kartondan oyuncak yapmak istediğinizde birçok şablon örneğini yapılışı ile birlikte bulabiliyorsunuz. Resimli anlatımları sayesinde birçok hobi çalışmasını hemen yapmayı öğrenebilmektesiniz. Makalepark hobi merkezinde örgü oyuncak yani amigurumi modelleri de yapımını anlatan çalışmalarla paylaşılmaktadır. Ayrıca kağıt katlama sanatı olan origami hakkında her şeyi detaylarıyla bulabiliyorsunuz. Çocuklarınıza okulda verilen ödevlere yardımcı birçok pratik bilgiyi yine makalepark hobi etkinlik sitesinde kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

makalepark.com

Hobi etkinlik platformu makalepark.com üzerinde daha çok bayanlara yönelik çalışmalar da paylaşılıyor. Hobi sitesinde kendin yap projelerinin yanı sıra oyuncak yapımı, kartondan yapılan çalışmalar, minyatür çalışmalar da paylaşılıyor. Minyatür projeler bölümünde büyükler için birbirinden güzel ince çalışmalar anlatımlı detaylarla birlikte paylaşılmakta… Üyelik gerektirmeyen bu cici sitede neredeyse yok yok… ev hanımları için birbirinden güzel yemek tarifleri ve tatlı tariflerinin de zaman zaman paylaşıldığı sitede evden para kazanmak isteyen bayanlara yönelik de epey çalışma paylaşılmakta… Bayanlar evden nasıl para kazanacaklarını ve neler yapıp satabileceklerini bu güzel şirin hobi sitesinden öğrenebiliyorlar.

İşin özeti makalepark hobi sitesinde keçe çalışmaları, örgü işleri, dantel işleri gibi ev hanımlarına yönelik ince çalışmalar da videolarla ve resimlerle paylaşılmaktadır. Ücretsiz birçok bilgiye anında ulaşabileceğiniz gibi göz yormayan tasarımı sayesinde, sitede geçirdiğiniz vakti anlamayacaksınız bile… öte yandan makalepark.com hobi sitesinde fimo hamurundan yapılan güzel projeler de anlatımlı bir şekilde yer alıyor. Polimer kilden yapılan güzel çalışmaları gördüğünüzde sizinde yapasınız gelecek… geri dönüşüm ve değerlendirme bölümlerinde ise en güzel fikirler ve öneriler yer alıyor. Bu sayede evinizde işinin bittiğini düşündüğünüz eşyalarınıza yeni roller biçebilmeyi öğrenebiliyorsunuz. Kısacası harika bir platform ve hemen ziyaret etmenizi önerdiğim harika bir site…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.