KIRMIZI AJURLU BEBEK YELEĞİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bebeğiniz için buyelek modelini çok rahat şekilde yapabilirsiniz. Oldukça pratik bir yapım şekli bulunmaktadır. Evinizde kış boyunca çok hoş modeller yelekler veya kazak modelleri öreblirsiniz. Kendi elinizle hazırlamış olduğunuz yelek modelleri çocuklarınıza giydirebilirsiniz.

Bu yelegi yapabilmeniz için öncelikle 80 ilmekle başlamnız gereklidir. Daha sonrasında ise üç sıra haşore örmeniz gereklidir.Daha sonra ise iki sıra irmek örünüz.Yeleğinize kurdele eklemek için kurdele için boşluklar bırakmanız gereklidir.Bu işlemden sonra yaka bölümü için haşore örmeye devam ediniz.Altı ilmek haşöreden sonra iki ilmek olarak örğüye devam ediniz.Daha sonra bir dolayın hemen ardından bir düz daha dolayınız.Toplamda yirmi ilmek olarak tamamlayınız.Yeleğinizin örgüsüne bu şekilde devam edebilirsiniz.

Örgü yapmayı seven anneler için çok sevimli bir örnektir. Sizlere daha detaylı anlatabilmek için vidyolu anlatımınıda paylaşacağım. Bu sayede ajurlu yeleği daha kolay yapabilirsiniz.Kız veya erkek bebeğiniz için çok şık ve sevimli bir model olacaktır.Bu örgü modellerini arkadaşlarınızla birlikte çay içerkende yapabilirsiniz.Bebeginiz için çok farklı renklerden örnekler yapabilirsiniz.Örgü yapmak gerçekten çok zevkli bir mizahtır.

KIRMIZI AJURLU BEBEK YELEĞİ NASIL YAPILIR

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.