KIZ BEBEK YELEK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

Paylaş

Kız bebek örgü modeli yapılışı

Bir çok bayan eminimki örgü yapmaktan çok zevk almaktadır. Örgü yapmayı seven bir çok bayanda benim gibi araştırmacı olurlar. Kız bebekler için bir çok örgü modeli bulunmaktadır.İster yelek olsun ister kazak çok tatlı şirin olan bir çok örgü modeli vardır. Ancak bunu nasıl yaparım diye düşünmeyin. Çünkü sizlere paylaşacak olduğum türkçe vidyo sayesinde nasıl örgü yapılır çok rahat ögrenmiş olucaksınız.Kim istemezki kız çocuğu için hem pratik örgü olsun hemde çok cici gözüksün.

Her anne çocuğu için kendi elleriyle bişeyler hazırlamk ister. Yeni bebeği olcak annler daha bebekleri dünyaya gelmeden onlar için bir çok hazırlık yaparlar.Çok tatlı minik kız çocuğu yelegi yapabilirsiniz. Veya minicik patik modelleri yapabilirsiniz.Mesala pembiş yanaklı kurbalı bir desini kıznız için hazırlayabilirsiniz.

iki renkli bebek patikleride çok begenilmekte olan modeller arasında yer almaktadır.İsterseniz güzel kızınız için renga renk kız elbiseleri örebilirsiniz.Parmak arası terlik örmek istemezmisiniz. Siz yeterki isteyin bir çok örgü modelini severek yapabilirsiniz. Hemde hiç sıkılmadan kolayca yapabilirsiniz.

orgu-trendi-bebek-orgu-elbise-modelleri-ve-yapilisi

pembe-fiyonklu-bebek-bere-patik-ornegi

kurbagali-bebek-patigi-orgusu-anlatimli-1-530x350

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.