KOLTUK ŞALI NASIL ÖRÜLÜR

Paylaş

Artık evinizde koltuklarınızı daha şık hale getirebilmek için koltuk örtüleri örebilirsiniz. Siz becrikli bayanlar sizlere anlatacak olduğumuz koltuk örtü modellerini çok kısa sürede kavrayabilirsiniz. Kış ayları geldiğinde koltugunuza oturup şalın üzerine uzanıp bir kahve yudumlamaya nedersiniz. Gerçekten de hoş olmazmı? Benceolur çünkü bende bu modeli yaptım ve kanepelerimin üzerine örttüm. Görüntü gerçekten muhteşem olmaktadır. Hem evinize ayrı bir hava ktıyor hemde koltuklarınızın yıpranmamsı için koruyor.

Sizlerde el örgüsü koltuk şalını evinizde kısa bir süre içersinde örebilirsiniz.Gerçekten de çok şık koltuk şalı modelleri bulunmaktadır. Sizlere yayınlayacak olduğumuz vidyolar sayesinde çok pratik olarak koltuk örtüsü örebilirsiniz.Günümüzde bir çok bayan bir çok örgü modelleri örmektedir. Bu sayede evinin bütçesinede fayda sağlamaktadır. Sizlerde gönülden bu işi yapmak isterseniz çok kısa sürde örgü örmeyi öğrene bilirsiniz.Koltuk şal örnekleri evde çok farklı bir şıklık yaratmaktadır.

Ev dekorasyonu olarak ta çok şık gözükmektedir.Şimdiden yapmaya başlayınız. Koltuğunuzun zıt renginde örerseniz daha modaya uymuş olursunuz.

 

koltuk-sali-nasil-orulur

 

koltuk-sali-nasil-orulur

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.