KONVERS BEBEK PATİĞİ NASIL ÖRÜLÜR

Paylaş

Bayanlar bu gün sizler için ve sevimli bebekleriniz için konver bebek patiği nasıl örülür onu anlatcağım. Bu örgü modeli gerçekten çok çok basit ve keyifle örülen bir modeldir. Örğüyü örmeye başladığınızda bir veya iki gün gibi kısa sürede bitecektir. Bence şimdi hiç düşünmeden bebekleriniz için bu örgü modeli yapmaya başlayabilirsiniz.Bu örgü modelini farklı renklerde yapabilirsiniz.

Bebeğinize her gün farklı renklerde patik giydirmek istemezmisiniz. Her kıyafetine uygun çok şık olan  bebek patiklerini giydirebilirsiniz. Siz anneler için daha farklı örgü modellerini paylaşmaya devam edeceğim.Şimdi nasıl kolay şekilde konver bebek patiğini örebilirsiniz sizlere anlatmak isterim.

Konvers bebek patiğinin yapılışı

-Patiğin taban kısmı için 16 zincir çekiniz.

-Her iki taraftan zincire dört trabazan örün.Bu şekilde üç sıra yapmaya devam ediniz.Üç sıra örmüş olduğunuz trabzanları bir kerede toplamanız gerekir.Daha sonra patiğin burun kısmını yapınız. Bunun içinse bir trabzan yapınız.Hemen ardından iki sırada trabzanı toplayarak devam ediniz.Farklı renkte olan iplerden burun kısmına toplamda 12 trabzan örünüz.Bu şekilde altı sırayı tamamlayınız.

Yan taraflar içinde birer trabzan yapınız. Her yapmış olduğunuz sırada sıra eksilmelidir.Beyaz renkli ipten patiğin uzunluğuna göre zincir yapınız.Ayakabı bağcığı yapınız.Siyah bir ip yardımı ile patiğin etrafına teğel bir ip yapmanız gereklidir.Sizler konver patiğin nasıl yapıldığını yazılı olarak anlatmak istedim. Anacak vidyolu anlatımını da paylaşacağım. Bu şekilde daha iyi anlayabilirsiniz.

konvers-bebek-patigi-nasil-orulur

spor-ayakkabi-seklinde-bebek-patikleri-4

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.