KUMAŞTAN KABAK ŞEKLİNDE İĞNE BATIRMA YASTIĞI

Paylaş

Kumaş iğne batırma yastık yapımı

Evde boş zamanınız çoksa önereceğim güzel bir çalışma hanımlar. Zorlanmadan keyifle yapacaksınız. Artık kumaştan da yapabilirsiniz. Kumaş malzemeniz yoksa bile temin edin derim. Hatta desenli olursa daha şık olur.

Yapılışı zor değil. İçini pamuk veya yünle de doldurabilirsiniz. İp gerekiyor ve sıkıca bağladıktan sonra üst kısmını süsleyebilirsiniz. Görünümü kabağı andırıyor.

İğnelik olarak yastık şeklinde kullanabilirsiniz. Yada evinizde dekor yapmayı seviyorsanız da önereceğim bir çalışma hanımlar.

kumastan-kabak-seklinde-igne-batirma-yastigi

İğnedanlık olarak da kullanabileceğiniz bir çalışma. Severek yapacaksınız. Anlatımlı kabak şeklinde yastık çalışmasını dilerseniz yastık amaçlı dekor yada kullanmalık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz hanımlar.

Süs yapmayı seviyorsanız veya evinize renk katacağını düşündüğünüz değişik şekillerde de yapabilirsiniz. İsterseniz desenli olmayan kumaşlarla da sade renkte yapabilirsiniz. Kabak şeklini ise iple veriyorsunuz. Önerim o ipin üzerinden dikiş geçin. Bu sayede sıyrılıp kopmayacaklardır.

Kabak biçiminde iğnelik yapmak

Kabak şeklinde yastık yaparak çocuklarınızın odasında oyuncak veya kullanacakları bir eşya olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Değişik yastık modellerinin de yapılışını sitemizde zaman zaman paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kabak şeklinde yastık veya evinize dekoratif yastık olarak bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Yapılışı zor veya karışık gibi gözükebilir. Ancak yapmaya başladığınızda hiçte zor olmadığını görebilirsiniz. Bir başka güzel kumaş yastık çalışması ile buluşmak dileğiyle hanımlar. Kolay gelsin.

source : https://www.livemaster.ru/topic/2256123-podarok-k-8-marta-shem-simpatichnuyu-igolnitsu-svoimi-rukami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.