KUMAŞTAN KELEBEK YASTIK YAPMAK

Paylaş

Kumaştan Kelebek Yastık Yapmak

Kumaştan yapılan çalışmalara bayılıyorum. Hepsi de birbirinden güzel oluyor ve eğlenceli bir şekilde tamamlanıyor. Bu yazımda sizlere kumaştan kelebek yastık yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde çocuklarınıza kumaştan kelebek yastık yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Kumaştan kelebek yastık yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • pamuk veya yün.
  • iğne iplik.
  • tel parçası.
  • kurdele.

Aynı şekilde kumaştan kelebek yastık yapmak için kalıpta resimli anlatımda paylaşılmış. Kelebek taslağını kullanarak kumaştan aynı şekli çıkartmanız mümkün. Daha sonra ilgili yerlerden dikme işine geçmeniz gerekiyor. İçini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Kelebeğin gözleri için düğme veya küçük siyah malzemeler kullanabilirsiniz. Kumaştan kelebek yastık yaparak evde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada yapıp turistik bir yerde yaşıyorsanız bu güzel çalışmayı güzel paralara satabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınıza yapabilir ve oynamaları için sağlıklı bir oyuncak çalışması yapmış da olursunuz.

Şimdi gelelim resimli anlatıma ;

kumastan-kelebek-yastik-yapmak

Evde kumaştan kelebek yastık yaparak koltuklarınızı da süsleyebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilir ve çocuklarınıza oyuncak kelebek yastıklar yapabilirsiniz. Hem çocuk odasını süsler, hem de evinizde süs köşeniz varsa o kısımlarda bu güzel çalışmayı kullanmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda bu çalışmayı yaparak doğum günü olan arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://nellamianicchia-francesca.blogspot.it/2012/11/e-alloratutorial-farfalle.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.