KÜVET TEMİZLİĞİ VE BEYAZLATMA DETERJANI NASIL YAPILIR

Paylaş

Küvet temizliği ve beyazlatma deterjanı nasıl yapılır

Artık evinizde kimyasal olmayan bir çok ürünle temizlik malzemesi hazırlayabilirsiniz. Küvet temizliği çok önemli bir alandır. Daha beyaz küvetlerimiz olsun istiyor iseniz bu sizin elinizdedir. Kendinizde evde bulunan bir çok malzeme sayesinde oldukça faydalı deterjanlar yapabilirsiniz.Ne nasıl yapılır köşemizde bu gün baynalara banyo temizliğinden bahsetmek istedim.

Bu sayede ellerinize zarar vermeden çok güzel bir şekilde banyo temizliğini yapmış olucaksınız.Dışardan alacağınız bir çok beyazlatacı ürüne para vermeden kendi deterjanınızı kendiniz evde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Sadece küvet deyil bir çok fayanslı bölgeyide bu deterjan sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz. Şimdi deterjanın nasıl yapılacağını anlatmak isterim.

Küvet temizliği için gerekli malzemeler

4 yemek kaşığı karbonat

3 yemek kaşığı kabartma tozu

2 su bardağı sirke

Tüm bu malzemeleri bir birine karıştırınız. Daha sonra iyice çarkalayınız. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı temizlenecek olan bölgeye uygulayınız.Bir süngerden yardım alarak tüm kirli bölgeye sürünüz. Bu işlemden sonra 10 dakika bekleyiniz.Daha sonra bol su ile durulayınız. Banyolarınızın daha temiz bir hale geldiğini göreceksiniz

kuvet-beyazlatici-ev-yapimi-temizlik-maddesi
8057_küvet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.